Hakkımızda - BY Yönetim Danışmanlığı ve Eğitim

Kısaca BY Hizmet,

2010 yılında Ankara’da Tesis Yönetim Hizmetleri, Denetim & Danışmanlık firması olarak kurulmuş olan BY daha sonra tüm Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız kurucusu ve halen genel müdürü olan Bilge YILDIRIMLAR, tecrübeli ve 81 ilde organize olmuş ekibi ile birlikte Denetim & Eğitim çalışmalarının yanı sıra Stok ve Envanter Sayım faaliyetlerini de bünyesine katarak hizmetlerine devam etmektedir.

Image

Faaliyet Konusu tesis yönetimi kapsamında bulunan temizlik, ilaçlama, gıda ve hijyen, concierge hizmetlerinin denetimi olarak başlamış , günümüzde ise, bu hizmetlere ;

  • Beyaz Yaka ve Mavi Yaka eğitimleri
  • Gizli müşteri ve rakip karşılaştırma eğitimleri
  • Stok sayım, envanter ve demirbaş sayım çalışmalarını da eklemiştir.

By Danışmanlık ekibinde, uzman denetçiler, ISO baş denetçileri, gıda mühendis ve teknikerleri ile uzman psikologlar ve konusunda deneyimli haber spikerleri yer almaktadır.

Müşterilerimizin ve ekibimizin mutluluğu için çalışırken aynı zamanda çevreye ve toplumsal değerlere saygımızı kaybetmeden hizmet eden sektöründe global ölçüde bir kuruluş olmak

Vizyonumuz doğrultusunda saygı, güven ve işbirliği esaslı takım çalışmalarını sürdürerek kurumsal ve bireysel iletişimi sağlamak..

Güçlü ve alanında uzman ekibimiz ile eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyoruz. Sizinle ve ekibinizle görüşüp size en faydalı modeli oluşturuyor, hedeflerinize ulaşmanız için yardımcı oluyoruz. Gelin Tanışalım! Çözüm odaklı yaklaşımımız ile projenizde kaliteyi en üst seviyeye taşıyalım, verimliliği arttıralım..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Rabindranath Tagore Caddesi 14/1
Yıldız/ Çankaya ANKARA

Telefon: 0 (544) 948 95 58
E-Posta: info@byhizmet.com.tr


top